Chcemy się pochwalić.
Z satysfakcją informujemy, że program nauczania w klasach 1-3 był regularnie wzbogacany o dodatkowe projekty edukacyjne oraz programy. Dzięki nim nasi uczniowie zdobywali praktyczne umiejętności, rozwijali pasje, uczyli się współpracy oraz nieszablonowego myślenia.
Klasa 2b w bieżącym roku szkolnym realizowała Ogólnopolski programie edukacji proekologicznej „Kubusiowi Przyjaciele Natury” oraz Międzynarodowy projekt edukacyjny „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”, pod hasłem Świat Pełen Emocji .
Klasa 1a wzięła udział w Ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka.
Potwierdzeniem jakości naszej pracy oraz zaangażowania uczniów są zdobyte certyfikaty i dyplomy. Każde z tych wyróżnień to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszego działania.
p.Agnieszka Konarzewska i p.Agnieszka Wawrzyniak
